Jesteś tutaj : Katedry / Departments

KATEDRY

DEPARTMENTS

KATEDRA EKONOMII

Dyrektor

  prof. dr Mariusz Barczak
Kontakt

 mariusz.barczak@byd.pl

 

KATEDRA ZARZĄDZANIA 

Dyrektor

  doc. dr Grażyna Sipińska 

Kontakt

 grazyna.sipinska@byd.pl

 

KATEDRA USŁUG TURYSTYCZNYCH

Dyrektor

 dr Natalia Kravchuk

Kontakt

Natalia.kravchuk@byd.pl

 

KATEDRA PEDAGOGIKI I USŁUG SPOŁECZNYCH 

Dyrektor

 doc. dr Mirosława Żmudzka 

Kontakt

miroslawa.zmudzka@byd.pl

 

KATEDRA PSYCHOLOGII

Dyrektor

 doc. Robert Lauks 

Kontakt

robert.lauks@byd.pl

 

KATEDRA PRZEMYSŁÓW KREATYWNYCH 

Dyrektor

 doc. dr Marta Ipczyńska-Budziak

Kontakt

marta.ipczynska@byd.pl

 

KATEDRA ZDROWIA PUBLICZNEGO 

Dyrektor

  doc. dr Dorota Łoboda

Kontakt

dorota.loboda@byd.pl

 

KATEDRA ZDROWIA / FIZJOTERAPII

Dyrektor

   mgr Aleksandra Horoszczuk

Kontakt

aleksandra.horoszczuk@byd.pl

 

KATEDRA SPORTU I KULTURY FIZYCZNEJ 

Dyrektor

   prof. dr Aleksander Skaliy 

Kontakt

aleksander.skaliy@byd.pl

 

KATEDRA PIELĘGNIARSTWA I POŁOŻNICTWA 

Dyrektor

  doc. Beata Świerczyńska 

Kontakt

beata.swierczynska@byd.pl

 

KATEDRA BUDOWNICTWA I PLANOWANIA INŻYNIERSKIEGO

Dyrektor

 prof. dr inż. Dariusz Buchaniec

Kontakt

dariusz.buchaniec@byd.pl

 

KATEDRA INFORMATYKI I MECHATRONIKI 

Dyrektor

 doc. Marzena Noińska-Macińska

Kontakt

marzena.noinska@byd.pl

 

KATEDRA INŻYNIERII PRODUKCJI

Dyrektor

  doc. inż. Patrycja Kozłowska 

Kontakt

patrycja.kozlowska@byd.pl

isaps logowanie
kalendarz studenta

Czerwiec 2024

pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

wydziały WSG

Dziekanat - Wyższa Szkoła Gospodarki