Jesteś tutaj : Aktualności/News

Psychoterapia prokrastynacji

Szanowni Państwo,

w imieniu zespołu badawczego projektu Psychoterapia prokrastynacji - skuteczność oraz mechanizmy neuronalne i behawioralne Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Restrykcji Czasu Pracy poniżej zamieszczamy ogłoszenie, Informuje ono o możliwości wzięcia udziału w badaniu naukowym, którego istotnym elementem jest udział w psychoterapii prokrastynacji. Podczas terapii studenci będą koncentrowali się na pracy nad wybranym przez siebie ważnym projektem akademickim, co może być dla nich dodatkową korzyścią.

Badanie jest organizowane przez z Instytut Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie, Instytut Psychologii PAN w Warszawie oraz z Uniwersytet SWPS Filię w Poznaniu. Kierownikiem projektu jest dr hab. Marek Wypych (Instytut Nenckiego PAN).

Z wyrazami szacunku

Paulina Stodolna

Treść ogłoszenia:

Droga Studentko / Drogi Studencie,

masz od 18 do 26 lat, a Twoim problemem jest odkładanie zadań na później? Zwlekasz z rozpoczęciem pracy i kończysz swoje obowiązki na ostatnią chwilę pod presją zbliżającego się terminu? A może nawet zdarza Ci się przekraczać deadline? Masz poczucie, że powinnaś/powinieneś zacząć uczyć się do egzaminu wcześniej, ale zazwyczaj Twoje plany kończą się niepowodzeniem i próbujesz nadrobić materiał z całego semestru w jedną noc? Dodatkowo w najbliższym czasie przed Tobą wymagające zadanie w ramach studiów (np. nauka do ważnego egzaminu, pisanie pracy dyplomowej) i też nie potrafisz się za nie zabrać?

Jeżeli tak, to, zapraszamy Cię do udziału w 5-tygodniowej psychoterapii grupowej online, której celem jest redukcja poziomu prokrastynacji. Sesje terapeutyczne prowadzone przez wykwalifikowanych terapeutów będą odbywały się raz w tygodniu (łącznie 5 spotkań).

Uczestnicząc w terapii prokrastynacji, weźmiesz jednocześnie udział w badaniu naukowym prowadzonym przez zespół badaczy z Uniwersytetu SWPS Filii w Poznaniu, Instytutu Psychologii PAN w Warszawie oraz Instytutu Biologii Doświadczalnej PAN w Warszawie (kierownikiem projektu jest dr hab. Marek Wypych). Celem badania jest porównanie skuteczności i mechanizmów działania różnych programów terapii prokrastynacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie finansowe w wysokości od 100 do 250 zł (w zależności od liczby etapów, w której będziesz uczestniczyć).

Pierwszym krokiem do zgłoszenia chęci udziału w badaniu jest wypełnienie kilku kwestionariuszy. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę z psychologiem kwalifikującą do udziału w psychoterapii. Całość badania odbędzie się przez internet.

Nie zwlekaj! Zapoznaj się ze szczegółami, wypełnij kwestionariusze i zgłoś swoją chęć udziału w psychoterapii. Liczba miejsc ograniczona.

https://redcap.link/prokrastynacja

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby!

isaps logowanie
kalendarz studenta

Grudzień 2024

pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

wydziały WSG

Dziekanat - Wyższa Szkoła Gospodarki