Jesteś tutaj : Aktualności/News

 • Szanowni Studenci,

  rozpoczyna się program szczepień przeciwko  COVID-19 . Poniżej podajemy strony, na których znajdziecie potrzebne informacje:

  https://www.gov.pl/web/koronawirus

  https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/test-w-mobilnym-punkcie-pobran

  https://pacjent.gov.pl/koronawirus

  Dear Students,

  the COVID-19 vaccination program has begun. You will find the necessary information:

  https://www.gov.pl/web/koronawirus

  https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/test-w-mobilnym-punkcie-pobran

  https://pacjent.gov.pl/koronawirus

   

   

  Więcej
 • Szanowni Państwo,

             w nawiązaniu do uchwały Nr IX/86/95 Rady Miejskiej Bydgoszczy z dnia 1 marca 1995 r. o mecenacie nad kulturą i nauką, zmienioną uchwałą Nr XXX/429/96 Rady Miejskiej Bydgoszczy z dnia 11 września 1996 roku i późn. zm. informujemy, że  termin składania wniosków na:

  - stypendia Prezydenta Miasta dla wybitnych młodych naukowców  oraz stypendia dla wyróżniających się studentów upływa w dniu 19.01.2021 r.

  - nagrodę naukową Prezydenta  Miasta upływa w dniu 19.02.2021 r.

  Więcej
 • Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji interdyscyplinarnej on-line, która odbędzie się 08-09.02.2021 r. oraz 15-16.03.2021 r.. Konferencja odbywa się w całości przy wykorzystaniu platformy e-learning.

  Więcej
 • Drodzy Absolwenci,

  gratulujemy ukończenia studiów na Naszej Uczelni. Niestety ze względu na sytuacje epidemiologiczną w kraju, nie możemy, jak co roku świętować z Państwem Waszego sukcesu na Dyplomatorium. Liczymy, że spotkamy się jeszcze niejednokrotnie i będziemy mogli uczcić ten szczególny dla Was dzień. W obecnych czasach przyzwyczailiśmy się do życia w świecie online, dlatego przygotowaliśmy szczególną niespodziankę, którą otrzymacie już w najbliższy poniedziałek. Wyczekujcie od nas maila i do szybkiego zobaczenia!

  Dear Graduates,

  congratulations on completing your studies at our University. Unfortunately, due to the epidemiological situation in the country, we cannot, as every year, celebrate your success with you on the Ceremony. We hope to meet more than once and celebrate this special day for you. Nowadays, familiarized with living in the online world, we decidet to prepare a special surprise, which you will receive this coming Monday. Wait for an email from us and see you soon!

  Więcej
 • Szanowni Państwo! 

  zachęcamy do skorzystania z darmowych, zdalnych dostępów do baz Wirtualnej Biblioteki Nauki i ich zasobów on-line w języku angielskim.  

  Dostęp do baz Elsevier studenci zakładają samodzielnie, korzystając z maila uczelnianego (imie.nazwisko@student.wsg.pl). 

  Instrukcja zdalnego dostępu do baz Wirtualnej Biblioteki znajduje się na naszej stronie: http://biblioteka.wsg.byd.pl/id,168/virtual-library-of-science-remote-access 


  We would like to remind you about the possibility of using the resources of the Virtual Library of Science, which provides you some free global knowledge resources in the form of electronic journals, books and databases.


  We particularly encourage you to use remote access to Ebsco and Elsevier!
  Remote access guide to the Virtual Library of Science resources is available on WSG Library website at: http://biblioteka.wsg.byd.pl/id,168/virtual-library-of-science-remote-access 

  Więcej
 • Szanowni Państwo,

  Eiffel Excellence to prestiżowy program stypendialny francuskiego Ministerstwa Europy i Spraw Zagranicznych, skierowany do najzdolniejszych studentów zagranicznych, którzy chcieliby odbyć studia we Francji na poziomie magisterskim lub doktoranckim, w czterech dziedzinach: nauki techniczne, ekonomia i zarządzanie, prawo oraz nauki polityczne.

  W ostatniej edycji programu przyznane zostały 383 stypendia na rok akademicki 2020-2021: 320 na poziomie magisterskim i 63 na poziomie doktoranckim. Wśród laureatów z całego świata znalazło się aż trzech studentów z Polski.

  Więcej
isaps logowanie
kalendarz studenta

Luty 2024

pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123
45678910

wydziały WSG

Dziekanat - Wyższa Szkoła Gospodarki