Jesteś tutaj : Aktualności/News

 • Stwórz LOGO Gminy Kruszwica!

  Burmistrz Kruszwicy ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo Gminy Kruszwica. Do wygrania 3000 zł.

  Więcej
 • Szanowni Studenci, Młodzi Rodzice

  uprzejmie informujemy, że na terenie Uczelni specjalny pokój dla rodzica z dzieckiem. 

  Stonowany w kolorystyce, przyjemny wystój z pięknym widokiem na panoramę Bydgoszczy to  podstawowa zaleta naszego pokoju. Funkcjonalność to jego kolejny atut: do wyposażenia należą min. przewijaki, maty wygodne pufy sako z podnóżkami, na których można spokojnie nakarmić maleństwo z dala od zgiełku panującego w budynkach Uczelni. Kolejnym ważnym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z jednorazowych pieluszek (w trzech rozmiarach), chusteczek nawilżonych itp.

  Pomieszczenie zlokalizowane jest na poziomie II w budynku K przy ulicy Adama Naruszewicza 11. Z uwagi na różny tryb studiów pokój dostępny jest dla Państwa przez cały tydzień od poniedziałku do niedzieli. W dni powszednie w godzinach od 07:00 do 18:00. Klucz należy pobrać z recepcji Akademickiego Centrum Medycznego (poziom II). W weekendy w godzinach od 07:00 do 21:00, klucz należy pobierać z recepcji (poziom 0).

  Aby zapewnić Państwu wygodę i spokój pomieszczenie będzie zamykane i dostępne tylko dla jednej rodziny.

  Dzieci są dla Nas, podobnie jak dla Państwa – najważniejsze! Mamy nadzieję, że będą się Państwo czuć tu jak u siebie w domu!

   

  Więcej
 • Dyplomatorium 2019

  Dodano : 12.11.2019

  Szanowni Państwo,

  w imieniu Władz Uczelni serdecznie zapraszamy na uroczyste Dyplomatorium, które odbędzie się 7 grudnia 2019 r. (sobota) w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Prosimy o przybycie o godz. 10:00. Szczegóły uroczystości znajdują się w załączeniu.

  Więcej
 • Legia Akademicka (LA)

  Dodano : 07.11.2019

  Szanowni Studenci,

  podobnie jak rok temu przystępujemy z akcją informacyjną dotyczącą Legii Akademickiej (LA) https://legiaakademicka.wp.mil.pl/lista-uczelni-w-projekcie/

  Szczegóły dotyczące zasad naboru są umieszczone na stronie internetowej https://legiaakademicka.wp.mil.pl/

  Aby ułatwić komunikację, stworzyliśmy odrębny adres e-maila legiaakademicka@byd.pl przez który zainteresowani studenci mogą się z nami kontaktować.

  Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w programie prosimy o wydrukowanie i wypełnienie karty z poniższego formularza https://www.wojsko-polskie.pl/u/pages/atts/2019/9/wniosel_la.pdf i następnie dostarczenie dokumentu na adres Działu Kształcenia WSG.

  Więcej
 • IV Ogólnopolska Konferencja Psychika a Dietetyka organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi przy współpracy z agencją eventową eletive sp z o.o.

  Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniach 18-19.04.2020 roku. Podczas dnia wykładowego zaplanowana została także sesja prac własnych – posterowa i wykładowa, a rejestracja dla uczestników czynnych już ruszyła!

  Osoby, które chcą zaprezentować wyniki własnych badań, proszone są o przesyłanie zgłoszeń do 10.12.2019 roku włącznie na adres mailowy: kontakt@eletive.pl. Zgłaszać można zarówno prace badawcze, jak i przeglądowe, jednak wszystkie muszą być oparte na EBM (evidence-based medicine).

  załączeniu wytyczne do abstraktów.

  Więcej
 • W imieniu Organizatorów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Kongresie Pediatryczno-Żywieniowym organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Kongres odbędzie się w Łodzi w dniach 30.11-1.12.2019 roku. Studentów obowiązują bilety w niższej cenie – tj. 150 zł (brutto) – preferencyjna cena do 15 października!

  Dodatkowo, w przypadku zgłoszenia się grupy min. 10-osobowej istnieje możliwość 10% rabatu dla grupy zainteresowanych - naturalnie od niższej kwoty dla studentów (tj. 150 zł). W tym celu proszę o wcześniejszy kontakt (najlepiej przedstawiciela grupy) na adres mailowy: patrycja.szymanska@stud.umed.lodz.pl lub p.szymanska@eletive.pl  w celu podania dodatkowego kodu rabatowego.

  Więcej
isaps logowanie
kalendarz studenta

Luty 2024

pon.wt.śr.czw.pt.sob.nie.
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123
45678910

wydziały WSG

Dziekanat - Wyższa Szkoła Gospodarki